Jump to content

Mistress Melissa Sector 2 0757414599


Root
 Share

Recommended Posts

32 ani, 1,67, 52 kg

P ta Victoriei. 0757414599

"Eu sunt Stapana Melisa si ofer ședințe de dominare contra cost, 250 lei sedinta . Sedinta durează aproximativ 1h. Umilire verbală si fizica , injurii, imobilizare, penetrare cu strap-on, uro , lovituri cu biciul, cravasa , facesitting , annilingus, footfetish, plimbat in lesă , feminizare...fără scato , fără ace si sânge . Programarile se fac cu 2 ore înainte . Locația mea este in Piata Victoriei " 

Jgahj5RHYzTBv2Zaq8K7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mistress Melyssa are barlogul la subsolul unui club de domni, din apropierea pietei Victoriei. Sa nu va asteptati la mare intimitate in timpul sosirii sau plecarii. Foarte posibil sa fie cineva in curte.

Se suna la telefon si Melyssa vine si deschide usa portii. Cam asta e procedura.

Ca si actiune, face absolut tot ce i se cere, are imaginatie si sta bine la partea de scenariu.

Ca si aspect, arata bine, are undeva peste 30, isi intra bine in rolul de dominatoare, chiar din prima. Nu-i place sa aiba acel chit chat nici inainte, nici dupa, plata se face la inceput apoi te paraseste 5 minute ca sa isi lase banii.

Ca si parte negativa ar fi ca te asteapta cam imbracata de sus pana jos. Si ar mai fi ceva: daca aveti fantezii umede, acestea se vor intampla in baie, asa mi-a spus dansa.

Damage 300 roni.

Eu nu stiu daca voi reveni, pentru ca in ciuda faptului ca Melyssa mi se pare profi, locatia este cuib.

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Mistress Melissa Piata Victoriei 0757414599

  Tributul  unei ședințe este 300 lei. Ședința durează 1h. Ofer : Umilire verbală si fizica , injurii ,imobilizare,penetrare cu strap-on, fisting ( pt asta e obligatoriu să iti faci clisma acasa ,daca nu , plătești extra 100 lei si mizeria care o faci o lingi pana rămâne " luna " ) uro , lovituri cu biciul,cravasa ,nuiaua, CBT, ballbusting ,trampling, tortura starcurilor,facesitting , face-slaping ,footfetish, plimbat in lesă , feminizare , ceruire , spitting...fără scato  si fără ace . Nu ofer companie intimă! Mai multe detalii vorbim când ne vedem . Programul meu este 13⁰⁰-20⁰⁰ . Locația mea este in Piata Victoriei .

Screenshot_20220321-135531_Chrome.jpg.08549af0b5331acff38e230c2afd5274.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Mistress Melissa Sector 2 0757414599

@MISTRESS MELISSA, vezi ca exista o sectiune "Disponibilitate", in care am mutat o parte din posturile de aici sub topicul

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/mistress-melissa/5079863d81e877i2ddg022g5g8dg7f8e.html

"Dacă ești în căutarea unei Stapane , ai ajuns unde trebuie !
Ofer ședințe de dominare tuturor persoanelor submisive (sclavi / sclave )
Te astept in locația mea special amenajată și dotata cu jucarii de diferite dimensiuni și instrumente de tortura  pt o ședință pe care nu o vei uita prea curând.
Pt mai multe detalii trimite mi mesaj în privat "

degherr.JPG

snfsjt.JPG  srturr.JPG

r6ue5uer.JPG

IMG_20210620_170821.jpg  20230121_122948.jpg

20230118_164245.jpg  eyirt7kt.JPG

IMG_20210527_145340.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...