Jump to content

Eva Supraponderala Calea Vitan 0748405863


TomaDaniel

Recommended Posts

In sfarsit, 200 de lei dupa care nu mi-a parut rau.

Tanti este mare cat malul. In anunt se alinta ca are 170 inaltime si 75 kg. Poate in visele ei erotice. Are 165 maxim inaltime si ceva gen 110 kg.

Locatia pe la Mall Vitan, cu intrarea mai dintr-o parte. Se gaseste si loc de parcare. Inauntru curat si parfumat. La cate cocini am vazut in ultima vreme, am crezut ca nu vad bine.

Inapoi la tanti: patruzeci si de ani, mare cat malul dar suge pula cu abnegatie. Un fel de Camelia Matura (0722478658) pentru cine si-o mai aduce aminte, dar mai mica de inaltime.

Cum ziceam: m-a supt de m-a rupt. N-am mai avut putere s-o si fut ca a fost prea bine...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 07.10.2019 at 14:47, Root said:

Dacă d na are 110 kile, mă duc la oftalmolog.

Pozele postate de tine cred ca sunt ceva mai vechi, sau cel putin de cand era mai slim.

Acum nu e de 110 cum zice Toma, dar nici impanată cum arata pozele postate de Root.

Aprox 165 cm cu 80-85 kg, grasă, straturi de grasime in zona burtii, cam dizgratios asezate, cur mare barosan, dar si țâțe pe măsură.

Intr-adevar prestatia e asemanatoare cu a Cameliei Mature (REVIN CU RUGAMINTEA: DACA CINEVA STIE CUM SA IAU LEGATURA CU MATURA CAMELIA, RĂMÂN PROFUND INDATORAT), dar e diferență de 10-12 ani si se vede.

La față e mai draguță fără ochelari, estimam undeva la 45-46 ani, dar se pare că mi-am depășit recordul de vârstă - 50 ani are, dar nu-i arată.

De supt o face foarte bine, se udă și-n pizda la digitalizare, chiar mi-a lasat impresia de squirt.

Am rezistat eroic la oral neprotejat cu DT, anilingus, oo-lingus, tits-fuck, saliva din belșug....si am probat si pizda strâmtă, LOT fiind la indemână cu niste 8-uri binevenite.

Totul asezonat cu FK si DFK fără niciun fel de reținere sau prestat de formă.

100 lei - 30 min, super muie si futai, discreție totală, atitudine caldă, dar parcă aspectul corpului ma face sa nu revin sau sa revin doar in caz de urgență.

Poze recente si reale, nemodificate, dar nefiind facute de la distanță, poate pacali ochiul vigilent al curvarului:

1.thumb.jpg.f02839e7d6194c4206e20ef400f94586.jpg

2.thumb.jpg.e40aa33059347b8d4d0bff360957b842.jpg

3.thumb.jpg.f55df6280153786b5418fc6ab4d81731.jpg

4.thumb.jpg.691d53e8a3de3a8028782e137b885995.jpg

5.thumb.jpg.e348bf82a768b27a27b6bf847b8e12be.jpg  6.thumb.jpg.0b2590aa848c190f4c877b37dc7b9cc2.jpg

7.thumb.jpg.012b87f0da954244f223437e949451f7.jpg  8.thumb.jpg.a45b7a94a44179e63702e7fefc8e444b.jpg

9.thumb.jpg.4ee99adf9916218148cf9615774d9d1b.jpg

10.thumb.jpg.c6cf52f2dca3999567b306ba4b526ace.jpg

 

 

O scurta prezentare a serviciilor: sex oral protejat sau np (in functie de igiena), sex normal protejat, anal protejat in functie de dimensiuni, CIM, COF, COB, FK, 69,cunnilingus, anilingus activ/pasiv, foot fetish, foot job, facesitting; de asemenea, masaj erotic, masaj de relaxare (detin masa de masaj si produse profi).
Preturi:
100 lei finalizarea, extra anal 50 lei, restul serviciilor sunt incluse
200 lei ora

Locatia este pe Calea Vitan-Mall, singura in apartament.
Detalii extra la telefon 0748405863, whatsapp sau SMS

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Si-a inceput cariera la celebra Carla tot cu numele de scena Eva si apoi s-a apucat "singurica". Si-a tot schimbat locatia si telefonul. Luni bune, acum 2-3 ani, a avut locatiile intre Zepter si Alba-iulia la etaje superioare, singura sau cu diverse colege, niciuna ispititoare. Am bifat-o prima data la Carla (mi-a bagat-o pe gat pentru cea la care mersesem "tocmai se ocupase" :) si m-a imbarligat Carla sa nu plec daca tot am ajuns la ele si ca pana o iau la un numar se elibereaza colega). Am patit ca Toma, m-a supt cu mare abnegatie in timp ce ma cugetam "ce caut eu cu foca asta?!?" si m-a terminat de n-am mai avut rabdare sa o astept pe colega sa se elibereze. Am mai dat de ea apoi de vreo 3-4 ori (de fiecare data pe alt nr de tel) in locacatiile de care am scris unde am mai bifat-o o odata tot doar la oral pentru ca nu am avut cu ce la altceva. Remarca: in toate locatiile unde am gasit-o era cutatenie stralucitoare. Si ea este foarte curata, din pacate deloc in "target" meu de greutate. Ultima data cand am vazut-o nu cred ca avea peste suta de kg si inaltimea mai curand spre 1,70. Primul rand de poze este de cand si-a inceput activitatea singurica, deci foarte vechi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am dat si eu la categoria grea. E mare, dar bine proportionata, tatele fac toti banii, iar oralul e fantastic, o combinatie de masaj si falci cum rar mai gasesti pe piata de profil. E foarte placuta, saruta serpeste si zambeste continuu. O experienta foarte buna, voi reveni.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am vizitat-o recent, in afara de cele spuse de antevorbitori merita sa subliniez oralul plin de abnegatie si deosebit de umed pe care il practica cu atentie la zonele adiacente, dar fara anilingus propriu-zis. 

GFE ridicat cu FK si DFK si conversatie placuta fara clasicele povesti dramatice din trecut. Merita pentru o eliberare sau chiar mai multe pentru iubitorii de mature daca treci peste greutate (pe care de altfel o mascheaza in jurul burtii). E mai degraba categoria GILF. 

 

Spor in toate!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

0748405863

O scurta prezentare a serviciilor: sex oral protejat sau neprotejat (in functie de igiena), sex normal protejat, anal protejat in functie de dimensiuni, CIM, swallow, COF, COB, FK, 69, cunnilingus, anilingus activ/pasiv, foot fetish, foot job, facesitting; de asemenea, masaj erotic, masaj prostatic, lingam masaj, masaj de relaxare (detin masa de masaj si produse profi, am peste 6 ani experienta in domeniu).
Cadoul (cash sau card Revolut):
200 lei ora, anal 50 lei extra, restul serviciilor sunt incluse
Show lesbi REAL cu Michelle: 600 lei ora, conditie necesara - sa o cunosti deja macar pe una dintre noi, daca nu pe ambele. 
Ma puteti vizita in Calea Vitan (Casa de pensii, piata Vitan, Mall Vitan), singura in locatie.
Program (orientativ) luni - vineri 11-20, uneori si in weekend. Nu lucrez noaptea si nu fac deplasari.
Programarile se pot face telefonic, prin sms, wapp sau PM si trebuie confirmate cu minim 2 ore inainte.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Da, il pune si in practica cu mare placere.

Anum trecut am fost si eu pe la ea de doua ori. Confirm toate cele spuse mai sus.

in plus de asta face un face sitting de zile mari. Eu de fapt pt asta ma suc mai mult. Face sitting combinat cu o finalizare orala cu swallow ! 
Acum ca s-a mai incalzit topicul, ii mai fac o vizita si revin daca e ceva nou.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic
  • 1 year later...
  • Root changed the title to Eva Grasa Piata Alba Iulia 0748405863
  • 9 months later...

Buna, multumesc pentru recenzie, dar ceva nu se "pupa", nu am obiceiul sa-mi bag nici macar un deget in fund, dar doua! Si in nici un caz fara sa fiu pregatita pentru anal, asta insemnand clisma cu putin timp inainte de intalnire. O fac si acum, chiar daca nu mai ofer anal, fix din acest motiv, sa nu miroasa a nimic neplacut cat aveti voi vreo treaba cu limba!

Daca s-ar fi intamplat asa ceva, crede-ma ca mi-as fi amintit perfect, nu stateam sa mi-o tragi tu in misionar cu degetele mirosindu-mi a rahat... 

De ce nu ai scris atunci? Poate dupa un an ti s-or fi amestecat amintirile! 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

obicei sau nu, asta am patit. Garsoniera avea bucataria fata in fata cu usa de la intrare iar baia era de cum intrai pe dreapta in capatul holului. Langa baie era camera de actiune, pe stanga cu fata la baie. Spun ca sa arat ca nu am incurcat nicio amintire. Cu exceptia acelui moment m-am simtit destul de bine. N-am nimic cu tine, in mare sunt multumit de ce am primit si recomand tuturor sa mearga la tine. Si eu o sa revin cu proxima ocazie, in special pentru sanii mari.

Sunt atatea recenzii bune care dovedesc standardul inalt de igiena si de calitate a serviciilor. Nu ma indoiesc de ele, caci si eu am primit standarde inalte de ospitalitate. Cred ca doar am avut putin ghinion.

Succes la coit!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok ghinionistule😁 sa fie ca tine, dar nici la imobiliare nu stai bine pe amintiri! La ce ai descris tu, ne-am tras-o in dulapul de pe hol😁 Pup, o zi faina! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Eva Grasa Calea Vitan 0748405863
  • Futuloiu changed the title to Eva Supraponderala Calea Vitan 0748405863

Hello, pentru ca mi-ati "urcat" topicul, va postez mai jos toate informatiile actualizate, va rog sa ma contactati doar dupa ce ati citit tot, multumesc! 

  • Servicii: sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat, CIM, swallow, COF, COB, FK, 69, cunnilingus, anilingus activ/pasiv, sex intre sani, foot fetish, foot job, facesitting; de asemenea, masaj erotic, masaj prostatic, lingam masaj, masaj de relaxare (detin masa de masaj si produse profi, am peste 8 ani experienta in domeniu).
    Cadoul (cash sau card Revolut):
    150 lei finalizarea (30 de minute), nu include masaj
    250 lei ora
    Cei cu dimensiuni peste medie (grosime) vor primi doar oral, posibil sa refuz sexul normal daca imi creeaza disconfort!
    Pentru cine doreste DOAR MASAJ: reflexogen talpa 30 min 100 lei, relaxare/somatic full body 150 lei ora, sedinta combinata reflexo+somatic 200 lei 1,5 ore. Drenaj limfatic 200 lei 1,5 ore.
    Ma puteti vizita in Calea Vitan (in apropiere de Mall Vitan), singura in locatie.
    Program (orientativ) luni-vineri 11-19, uneori si sambata. Nu lucrez duminica, noaptea si nu fac deplasari in Bucuresti sau alte orase.
    Programarile se pot face la nr 0748405863, telefonic, prin sms sau wapp si trebuie confirmate cu minim 2 ore inainte. Va rog sa ma contactati in intervalul orar 9-21 si sa specificati in mesaje ora pana la care pot raspunde
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...