Jump to content

Masaj Red Rose Buna ziua


kalajnikow
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

Eu sunt mai mult cu cititul si mai putin cu postatul, din pacate as putea spune, nu am vazut topic cu acest salon de masaj situat in Cartierul Buna ziua str. Stefan Luchian nr. 11. asa am decis sa deschid unul.

 

Am fost la acest salon de multe ori aprox. 10-15. (stau in Buna ziua). Iar acum hai sa trec direct la subiect. Fetele nu sunt nici urate da nici frumoase, gasesti cate o fata drgauta dar si opusul. Daca mergeti v-o recomand pe Adnana o domnisoara blonda putin mai plinuta dar se pricepe foarte bine la masajul de relaxare si la cel erotic (150 Ron masaj nud) sau pe Stefi o bruneta foarte sexy dar mai reticienta iar daca nici una din ele nu ar fi prezenta as spune sa o alegeti pe domnisoara cu nume unguresc, e din TG Mures da nu ii mai retin numele. Pe ele va recomand cu placere dar v-as sfatui sa o evitati pe Simona, titles si nu se implica deloc. 

 

Salonul e curat, asternut curat prosop curat si papuci de unica folosinta (un mega plus pentru mine) plus ca se evita pe cat se poate sa te intalnesti cu alti clienti, ai bautura de 50 Ron inclus in pretul masajului. Politica salonului ii ca nu se face sex...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

0757206439 ( 0757.206.439 )  si [/size]0730494919 ( 0730.494.919 )

[/size]Site-ul oficial e suspendat, deci nu poti vedea poze.

La fel, pozele din piata-az, editia online au fost sterse, desi anuntul a ramas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am fost la acest salon,program non stop,erau sapte fete nici una dupa care sa intorci capul pe strada,dupa ce miau prezentat oferta am ales un masaj nud 30 minute cu 75 de ron,am ales o fata pe nume Jessica bruneta cam la 1,68;sani marisori in forma de para moi si lasati,poti atinge fata si saruta unde vrei,masajul asa si asa dupa ce te unge pe tot spatele cu oil te intoarce pe spate cateva mangaieri cu sanii pe corp dupa care o ia la laba nimic spectaculos(dupa ce am fost servit cu apa plata mi sa cerut 5 ron pe ea pentru ca am ales masajul de 30 min)

Link to comment
Share on other sites

Eu acu vreo 3-4 luni am fost la ele, noaptea pe la 1 am ajuns la ele. M-a surprins locatia foarte moderna. De acasa parca pe Adnana (una blonda) mi s-a pus pata dar acolo s-au schimbat un pic planurile. Mi-a deschis o tipa bruneta usa, avea parul cam pana la umeri, creola, sani marisori (bune), fundul arata bine dar ar fi putut sa fie un pic mai tare. Pe langa tenul ei frumos creol avea o fatza si un zambet frumos + era foarte comunicativa. Comunicativitatea ei cred ca m-a convins, chiar daca inainte parca chiar pe Adnana vroiam sa o aleg. Inainte de masaj am facut un dus f scurt, dupa care am intrat la masajul de 30 min. Daca nu as fi fost hotarat ca nu dau mai mult de 75 lei pe asa ceva in seara respectiva, cu siguranta as mai fi platit inca 75. Saruturi si atingeri in zone intime erau permise (introducerea degetului nu). La inceput am fost servit si eu cu o apa de 1/2 l la flacon, nu au cerut sa o platesc, ceea ce mi s-a parut normal. Eu as recomanda acest loc si la altii, dar pretul mi s-a parut mare. Acum sunt deja locuri cu 200 lei /cu 2 fete si se permit mai multe. Mai bine cu 2 fete 200 lei ora (poate tot cu sex), decat cu una 150 lei si doar masaj.

Link to comment
Share on other sites

Na fratiolor in sfarsit am fost la salon, a durat ceva de la momentul deschiderii topicului.

 

Pe scurt:

 

  Bine ca nu am copiat pozele sa le vedeti ca erati tare dezamagiti pe urma cand ajungati la salon, nu vreau ca dezamagirea mea sa se raspandeasca. Daca nu aveam acel orizont de asteptare nu eram socat cand vedeam fetele dar in acest caz asa sa intamplat. Totusi trebuie sa mentionez, domnisoarele nu erau urate 1-2 erau chiar dragute dar nici TOP Model cum aratau pozele de pe site-ul lor.

 

  130 RON masaj nud +50 ron (negociat de mine) taxa pentru servicii extra. Eu m-am limitat la oral, nu aveam chef de altceva, sincer cand am intrebat

de extra nu ma gandeam la sex dar nici domnisoara nu a intrebat la ce ma refer, pur si simplu a acceptat. Nu imi amintesc cum o cheama pe domnisoara

aleasa de mine dar o scurta descriere pot sa va ofer. Bruneta 165-168 cm sani frumosi pe la 53-54 kg (nu e grasa). Nimic spectaculos la masaj, oralul cam de 7,5 (inemnand unul bun).

 

"Daca aveti nelamuriri nu ezitati sa ma contactati" :)):D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...