Jump to content
Sign in to follow this  
bestfriend

Blonda sani nr.5, 0743922039

Recommended Posts

bestfriend

Am ajuns la Alina in urma cu o luna si ceva, intr-o duminica dupa-amiaza, la Cluj.

Voce placuta la telefon , civilizata, am ramas pentru o finalizare. Baia/dusul nu functionau, asa ca am sarit peste acest capitol  (oricum iesisem acasa de sub dus). Ea era curata, probabil ca a avut grija de acest capitol inainte sa ajung la ea. Locatia a fost undeva pe str.Cojocnei, greu de explicat unde anume era, eu nefiind din oras. 

Tipa are undeva in jur de 155~160, plinuta, simpatica, vorbareata, tot incerca sa se faca placuta si sa se laude ca ea nu e ca celelalte. Cred ca daca era si putin mai modesta, era mai bine. Sani enormi, mai ales pentru statura ei miniona.

Serviciile au fost de oral neprotejat, cu limbi pe coaie, peste tot, 69, normal in misionar si pe la spate, finalizare in prezervativ.

Nu se saruta pe gura. In rest , curata, epilata , fara mirosuri suspecte. Fotografile atasate sunt destul de reprezentative.

Am lasat 100 pe noptiera.

Actualmente se pare ca activeaza prin Sibiu, cu urmatorul anunt

"Manierata, dulce, draguta si atenta cu tine!Servicii dоar de calitate Garantez Revenirea!Te astept intr-un cadru intim si discret, vоi fi atenta la ceea ce iti dоresti!Acest anunt se adreseaza dоar dоmilоr manierati!Deplasari la hotel si pensiune!"

Edited by bestfriend