Jump to content

Nicole blonda , 0732662573


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt gasit in AT, care suna cam asa Nicole, blonda reala, 27 de ani, 1,76 m, 60 kg, ochii albastri. Perfecta pt domnii care se respecta. Vei reveni cu placere. Servicii ireprosabile, masaj, discreta educata si amabila. Poze reale, nonstop, zona Bd. Unirii"

Are locatia asta de peste un an, am mai sunat eu la ea, dar nu mi-am facut timp decat acum o saptamina.

La telefon are o voce placuta, e usor raraita, zice ca face normal protejat, oral neprotejat, in functie de igiena, si mici fantezii (fara FK) . Locatie in blocul de linga fostul restaurant Budapesta (in acest moment, la parter, linga intrarea in bloc e un magazin de pantofi, iar chiar la intrare in bloc e si un anunt/banner pentru un birou notarial).

In realitate, tipa aduce cu cea din poze, dar clar nu este ea. In afara de 1.76 si 60kg, pe care cu siguranta le are, pot spune ca e o tipa placuta, cu ochi albastri, putin inceput de burta, piele moale , catifelata si pusa , nene, pe un fast-fuck de nu e adevarat.

Toata distractia a durat mai putin de un sfert de ora (fara dusul meu si al ei). Rapid putin mozol, putina frecangeala, sa se scoale ala micu, luat in gura si molfait putin, supt apoi cu forta , apoi limbi in pizda, pupat tate , si repede repede a pus si caciulita. Futut in misionar, apoi pe la spate , sut si .... gooool. Am marcat.

Si asta a fost tot. A fugit repede la telefon, sa verifice cine a mai sunat. Eu am mai facut un dus, m-am imbracat, i-am zis saru-mina si am plecat. Locatia e '"safe", pare sa stea singura, la baie erau 2 cutii de sampon, una aproape goala, cealalta mai avea ceva sampon, dar indoit cu apa. Apa calda lipsea.

Am achitat la inceput 100 pentru o finalizare.

Nu recomand .

438542-MarieAlice-0732662573_large.jpg

208129721.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...