Jump to content

SOFIA

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Salutare,

Zilele trecute am avut o pauză de o dupa amiaza/seara prin Sofia,si din dorința de a fute ceva bulgar ( doar cu pizda),am trecut la search.

Descoperit alo.bg, un fel de publi24,sunat la mai multe fete,preturi 50-150 blg(leva),m-am oprit la una care zicea că face masaj,diferite optiuni. 

Chemat taxi,dat mandra la telefon pentru adresa, ajuns repede, un salon cu intrare din strada, cu demisol, puțin înghesuit. 

Mandra ,28-30 anișori, 165-55-58,foarte frumușică pentru o bulgaroaica, stabilim masaj nuru !?,150 bgl/ora.

Dus eu,dus ea,întinde o saltea pe jos,...si trecut la masaj,slabut,6 cu indulgență,...

Nuru masaj insemna ,cred,salteaua întinsă pe jos,ca altceva deosebit de un masaj erotic de a-l nostru nu am vazut  😂

Am avut parte de 2 finalizari, prima la început,cu preze montat dar fără penetrare, doar frecanduse de pizda si încă una la sfârșit ,tot teoretic fără penetrare, dar practic pentru extra 20 eur(40 bgl) oral si normal, totul protejat. 

O experiență mediocră într-un loc cu potential !!!

Varu 

PS: taxi 1bgl/ km, cu incercare de lungire a traseului, scurtat la aratarea  waze-lui

• Like 1

• 1 year later...

Eu cand ajung prin Sofia folosesc 

, singurul site in engleza care are si filtre bune, inclusiv ptr lb vorbita de prestatoare.

Eu am bagat numai la hotel, 10-15 leva e deplasare in plus fata de pret cerut. In general cu 100-150 leva futi pe rupte, o ora, la doua ore scade pretul/overnight gen 400-500 leve.

Evitati cicolatiile, sunt puse pe tepe si in general toate sunt afiliate (pestishori) deci fara prostii din partea voastra.

• Like 2
  • Thanks 1