Jump to content

vanessa titan 0739554038


Oracle
 Share

Recommended Posts

Buna numele meu este Vanessa am 21 ani.1 63 cm.... 52 kg.. sani nr 4 ... ofer servicii de buna calitate, accept sarutari si mangaieri pe corp , si multe alte fantezi. Te astept in locatia mea, discretia si curatenia ma reprezinta nu ezita sa ma contactezi . Poze reale 100%. Am dreptul de a-mi selecta clientela. 0739554038

ab1787c24ac70cbbf70a1950038e3dd3.jpg7f9bfc82e6917e6738d52ef7cf445c9f.jpg5f7da1e1121f1445cd07a48b98eddae5.jpg0bcc0fee9af764f2c27c07a8a9b60284.jpg

Publi24 Post

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am avut doua tentative. Prima: ajuns, sunat, nimic. A doua: ii spun sa nu ma puna degeaba pe drum ca prima data a fost teapa, confirma ca acum e ok, ajuns, sunat de mai multe ori + trimis sms, nimic. O sun peste cateva ore si imi zice ca nu a avut niciun apel si niciun mesaj. A reusit careva sa ajunga? Am pierdut ceva?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu merita la tepare. Am ajuns intr-un final, cu mare greutate, la ea. O capiata mica si care nu stie de capul ei. Eu nu am ramas dar poate altii se descurca cu ea. Va rog sa o mutati in alta sectiune. Multam

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 hours ago, papuasul said:

Nu merita la tepare. Am ajuns intr-un final, cu mare greutate, la ea. O capiata mica si care nu stie de capul ei. Eu nu am ramas dar poate altii se descurca cu ea. Va rog sa o mutati in alta sectiune. Multam

Se face mutarea. 

Cum arata fata si ce pret cerea?

Link to comment
Share on other sites

Cred ca 100/200, nu sunt sigur, o miniona de pana in 25 (ea zice mai putin la tel), fata simpla care incearca sa faca un ban cinstit :), singura in locatie. Nu mi-a fost clar ce program are, am alergat-o niste luni ca sa ajung la ea (vorbeste frumos la tel) si am fost dezamagit de ce am gasit la fata locului, mai ales de kg de pe burtica. Acum ca m-am uitat mai atent la poze nu cred ca ma mai oboseam (parca setul de poze initial, de prin vara, arata o tipa slim ori poate era altcineva in locatie si acum a inlocuit-o cea cu care m-am intalnit eu).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...