Jump to content

Andreea BBW 26 de ani 0757554197


Root
 Share

Recommended Posts

P ta Muncii sau Outcall

Buna sunt Andreea si am 23 de ani. EU ofer sex oral(daca este totul in regula poate fi fara caciulita si cu finalizare), sex normal, sex intre sani și in plus masaj(erotic sau de relaxare), diferite pozitii sexuale (inclusiv 69), dus impreuna(se poate si sex in dus), girlfriend experience(sărutări,mangaieri, stat in brațe). Preturile mele sunt 100 de lei finalizarea(20-25 min),prețul 150 de lei este pentru cei care au o finalizare mai lunga (40-45 de minute) si 200 de lei ora.
 

ZMBcqEmsZx64eWJVpzxE.jpg

Andreea 23 Ani Sbbw 20190711_174650.jpg

andreea-1819588900.jpg

x2rViA6AdosZHlwAkb5A.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Root said:

P ta Muncii sau Outcall

Buna sunt Andreea si am 23 de ani. EU ofer sex oral(daca este totul in regula poate fi fara caciulita si cu finalizare), sex normal, sex intre sani și in plus masaj(erotic sau de relaxare), diferite pozitii sexuale (inclusiv 69), dus impreuna(se poate si sex in dus), girlfriend experience(sărutări,mangaieri, stat in brațe). Preturile mele sunt 100 de lei finalizarea(20-25 min),prețul 150 de lei este pentru cei care au o finalizare mai lunga (40-45 de minute) si 200 de lei ora.
 

ZMBcqEmsZx64eWJVpzxE.jpg

Andreea 23 Ani Sbbw 20190711_174650.jpg

andreea-1819588900.jpg

x2rViA6AdosZHlwAkb5A.jpg

 

Andreea 23 Ani Sbbw 20190712_164916.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut. Am avut o scurta perioada in care am fost atras de farmecele caprioarelor sprintene asa mai BBW. Nerezistand anuntului domnisoarei gratioase din topic si de faptul ca imi era la indemana ca si hoceag am zis hai sa ii fac o vizita. Domnisoara se prezinta si in viu asa cum se descrie in anunt adica BBW. Am vizitat-o in 2 locatii diferite in Titan de 3-4 ori, o apreciez la 25-26 de ani , bruneta si la ten si in ciuda dimensiunilor are carnea tare pe ea. Este prietenoasa , volubila si incearca sa se faca placuta. Executa ON cu mare abnegatie si ii place mult sa ii intorci favorul ;). Bineinteles ca ii place sa fie si lovita sub aripa bine, udandu-se din abundenta. Este curata, mereu a fost proaspat epilata, nu pot sa zic ca prezinta mirosuri suspecte. Singurul minus este ca daca devii client frecvent tinde sa intinda coarda si sa mai scada din standardele oferite anterior...se ajuta de mana, mai grabita ...chestii care nu se fac. De vizitat merita de catre cei care au o inclinatie catre fapturile gratioase cu surplus de kg.

  

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...