Jump to content

Intrebari si idei


hadrian
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Salut @Torq

Avem foarte putine recenzii lately ca sa avem un subforum de recenzate. Fete Mainstream avea ideea de a fi mai-mult-ca-Publi, adica sa contina si date in plus, rezultate din vizite, apeluri telefonice sau orice altceva poate fi util. Probabil nu am exprimat ideea clar, si e un fel de ciorba acum. Sunt foarte de acord cu curatarea lui, dar cine sta sa ia fiecare thread la bani marunti? O sa incercam, in masura timpului pe care il avem, sa il puricam pe ultimele 3-6 luni si sa scoatem ce e strict anunt de acolo. 

Cat despre recomandate, as face mai degraba un tag "pareri pozitive" pe care l-as atasa threadurilor cu fete cu note bune. Dai click pe el si iti apar doar alea. E mai usor de gestionat decat de mutat de colo-colo - chestie pentru care nu prea exista timp.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu featured this topic
  • Administrators

# recenzie

Il poate adauga oricine si va face diferenta. O sa iau la mana posturile din ultimele 3 luni, e maximum ce pot face.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, steroidu said:

Salut @Torq

Avem foarte putine recenzii lately ca sa avem un subforum de recenzate. Fete Mainstream avea ideea de a fi mai-mult-ca-Publi, adica sa contina si date in plus, rezultate din vizite, apeluri telefonice sau orice altceva poate fi util. Probabil nu am exprimat ideea clar, si e un fel de ciorba acum. Sunt foarte de acord cu curatarea lui, dar cine sta sa ia fiecare thread la bani marunti? O sa incercam, in masura timpului pe care il avem, sa il puricam pe ultimele 3-6 luni si sa scoatem ce e strict anunt de acolo. 

Cat despre recomandate, as face mai degraba un tag "pareri pozitive" pe care l-as atasa threadurilor cu fete cu note bune. Dai click pe el si iti apar doar alea. E mai usor de gestionat decat de mutat de colo-colo - chestie pentru care nu prea exista timp.

 

 

10 minutes ago, ratledge said:

# recenzie

Il poate adauga oricine si va face diferenta. O sa iau la mana posturile din ultimele 3 luni, e maximum ce pot face.

Salut, multumesc de raspuns.

Mai exista o posibilitate ca totusi sa ramana asa cum sa gandit initial, si anume, titlurile cu recenzii sa fie colorate cu rosu, verde sau ce vreti voi.

La un scroll rapid, ar sari in evidenta, restul threadurilor care contin doar preturi poze sau numere de telefon sa ramana asa cum sunt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Intre ce a zis Torq, ce a zis Steroidu si ce a zis Ratledge as zice ca ar fi de facut un sub-capitol care sa se cheme "Care merita futute". Altfel ramanem pierduti fara scapare in paienjenishul peshtesc de pe publi24. Chiar si eu, care sunt vechi, am ajuns sa am probleme mari sa gasesc un futai cinstit de o ora in zona 200-300 lei. Si cum nu ma cheama Papuashul (sa vizitez 10 si sa fut una), imi pare sincer rau de banii mei. Ca timp de vizite de-an-pulea oricum n-am... :P

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Forumul permite publicarea oricarui text (even more, se pot adauga instantanee fotografice si scurte proiectii kino) in organizarea lui actuala. Strict experimental, un topic imaculat si denominat ditirambic intocmai va scoate capul in DG pret de 10 zile, in speranta ca se va umple subit cu recomandari de calitate precum unicornul abundentei.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Salut, tin minte ca acum mai bine de 10ani era pe acest forum un subiect cu tema fete de top, raport calitate pret maxim, ceva de genul. Nu mai exista?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
16 minutes ago, Pasaris said:

Salut, tin minte ca acum mai bine de 10ani era pe acest forum un subiect cu tema fete de top, raport calitate pret maxim, ceva de genul. Nu mai exista?

Vezi aici: 

sunt pareri subiective, dar poate gasesti ceva.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Am primit de la niste prieteni o intrebare pertinenta.

De ce nu exista casuta de search pentru utilizatorii nou inregistrati sau cu postari putine ?

N-am stiut ce sa-i raspund ptr ca nu-mi amintesc cum era cand m-am inregistrat eu, dar , daca asa este, interesul pentru acest site scade si nu cred ca e favorabil. In alta ordine de idei, in lumea netului, conteaza prima interactiune cu site_ul pe care te loghezi si asta poate fi un motiv de esuare.

Daca functia search depinde de numarul de postari, atunci cu siguranta se vor aparea comentarii aiurea pe topicele fetelor sau se va inventa ceva gen fazan ca la sarmalagiu, lucru pe care nu si-l doreste nimeni.

Ppropun si sustin, ca macar functia search sa fie disponibila pentru oricine, altfel saitul nu-si atinge scopul, utilizatorul neputand interoga dupa un numar de telefon sau alte criterii, in ideea de a putea lasa un comentariu, sau pentru simpla lui informare in actiunile urmatoare.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Are rost sa deschid/deschidem un topic unde sa le "incondeiem" pe cele care ne zic la telefon puiu/puiule, iubi/iubitu/iubitule si alte d'astea?

Din experienta mea n-am legat nimic in urma unei conversatii cu o mandra care m-a luat cu d'astea la telefon. Eu le trec in telefon direct la de evitat dar deja nu mai am memorie disponibila si ma gandesc ca poate va intereseaza si pe voi aceste info :) 

Ex : 0768824022, doamna de 40 de ani, pe Cantemir 21 (de locatia am scris la petarde de cateva ori) bla, bla, bla https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-sunt-noua-in-zona-ZzKVPE#DRwlq1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Administrators
9 hours ago, Guest said:

 Hello. As vrea sa imi sterg contul insa nu gasesc nimic prin meniul de satari. Oare ma poate ajuta cineva?

Da

Link to comment
Share on other sites

Confratilor , iar s-a futut "new posts" , imi arata ca cele mai noi texte literare sunt de ieri :)) si vad ca azi s-a postat ca dracii .

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
13 hours ago, alucard3700 said:

Confratilor , iar s-a futut "new posts" , imi arata ca cele mai noi texte literare sunt de ieri :)) si vad ca azi s-a postat ca dracii .

Indeed... Asa mi s-a aratat si mie. Am mai marlanit ceva prin setari, sa vedem daca acum o sa keep up.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...