Jump to content

Intrebari si idei


hadrian
 Share

Recommended Posts

Exista cumva posibilitatea de a marca topicurile care prezinta un interes mai mare (ceva gen Favorites) in asa fel incat sa poti identifica mai usor?

 

Acum folosesc varianta "PM la mine" insa prezinta destule inconvenient.

 

Multumesc.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Am rezolvat gratios si operativ. Fiecare topic e insotit acum de optiunea "Add Bookmark", un simplu click inscrie thread-ul intr-o lista usor apelabila din meniul principal  - click "My Bookmarks".

 

Dai o mastica, Costica.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Inca un mic cadou pentru scumpii mei COPS (Cavalerii Ordinului Pulii Sculate): va puteti salva informatiile pretioase intr-o singura agenda, apeland curajos optiunea "Notepad", inserata acum cateva minute in meniul principal.

 

Enjoy !

Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte incantat de imbunatatirile aduse. Chiar am trecut in notepad nr. colegei Roxanei Calea Victoriei (o aparitie noua de 19 ani) pentru o posibila intalnire in urmatoarea perioda.

 

Insa stii cu e "Buna ziua mi-ai dat, belea ti-ai capatat".  Mai am o rugaminte: Nu pot sa accesez Favorites de pe Tapatalk. Mesajul este: Faild to conect to forum, please check with the forum administrator if the problem persists.

 

As indrazni sa te intreb si de posibilitatea de a vedea notepad-ul in tapatalk. Nu stiu daca tine de setarile forumului sau de limitarile tapatalk.

 

Multumesc anticipat

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Notepad-ul e un mod - un custom development facut peste SMF; Tapatalk comunica cu SMF doar pe functionalitatile core ale aplicatiei, nu ii vede si apendicii adaugati ulterior...

 

Sorry no can't do.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ddc_forum

Am introdus posibilitatea afisarii pe ecran a unui singur post al oricarui topic, puteti ajunge acolo in urma unui simplu click pe "Topic Start" sau "Reply #", ambele plasate imediat sub titlul fiecarui post.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut! cu toate ca site-ul concurent...are asa ceva am sa propun totusi si aici...

 

Ce spuneti daca facem niste top-uri? TOP DDC..? sau sa facem mai multe clasificari: gen: blonde . brunete. slim. fat. etc

 

daca vi se pare o idee buna....sau daca nu vi se pare ca copiati pe altii...va rog sa anuntati si sa dezbatem acest subiect.

 

Cu drag....

the G man

Link to comment
Share on other sites

M-am gandit mai bine si vin cu o propunere:

 

La sectiunea "Fete din AT" - am putea fac un "sticky thread" - denumit: "TOP 10 AT".

Pentru a putea intra in acest TOP 10 ddc-istele trebuie sa aibe o medie de peste 8. Mediile fetelor se vor calcula doar de la membrii respectabili ai forumului (moderatori, membri cu un grad mai mare, etc). Sa existe o regula de notare. Adica...Nota unei locatii va fi data din prisma: adresei, acces la adresa, curatenie, nr de fete din locatie, etc. Nota ORAL se va da in functie de : deep, atentie la zone adiacente, tehnica, folosire dinti / mana, etc.

De fapt se va face un BAREM de notare. Nu intru in prea multe detalii decat daca se va vrea sa se faca asa ceva.

 

Eu cred ca va fi ajutator asa ceva...

Va salut...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

A existat asa ceva pana acum 3 luni, sunt mari sanse sa reluam ideea in a doua jumatate a anului. Discutam mai multe atunci.

Link to comment
Share on other sites

ok...sa speram ca suntem in campul muncii si atunci :P

 

oricum, e un obicei de care cred ca te lasi greu :). Eu sunt la inceput,asa ca...invat si eu de pe la voi :)

 

Sa contati pe mine, o sa incerc sa ajut ...

 

Salutare!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ddc_forum

Despre ce e vorba ? Poti scrie aici sau trimiti un mesaj privat - click pe-a 3-a optiune plasata imediat sub numele meu si "last login".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest mamutul

Salut.

 

Cum imi pot sterge contul de pe acest forum? Se pare ca nu reusesc sa gasesc modalitatea... In cazul in care aceasta nu exista, rog un moderator sa ma sprijine in acest sens.

 

Multumesc!

 

Sprijinitu-te-am

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Va rog sa lecturati in premiera sau sa recititi impertinentele recomadari facute candva aici: http://www.ddcforum.com/index.php/topic,136.0.html.

 

Plasarea ergonomica a fotografiilor (http://www.ddcforum.com/index.php/topic,12856.0.html), evitarea posturilor in rafala (o iert pe Diana Petra in speranta unui discount de 100 %) si asternerea ingrijita (gramatica, punctuatie, spatiere) in pagina a raportului de front sunt menite sa menajeze retina si neuronii cititorilor si reprezinta cartea de vizita a fiecaruia.

 

Oamenii rosii (aia fara nicio virtute relationala si fara viata personala, apud CIA) si moderatorii cu epoleti vor face tot ce le sta in putinta ca sa va sustina. Va multumesc pentru coniventa (nu injurati emisarul, e o nestemata prim-ministeriala).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ma tot macina problema cu search-ul la 60"! Adica: nu poti sa faci cautari decat odata la 60". Poate sunt eu prea rapid si de cele mai multe ori ma lovesc de asta.

Credeti ca se poate micsora limita aceasta?

 

Link to comment
Share on other sites

Aceeasi temporizare de 60'' este valabila si daca vrei sa trimiti un PM la mai putin de 60'' unul dupa altul.

 

Si pe mine ma deranjeaza temporizarea asta.

 

Totusi e mai bine decat 120'' cum era initial.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Nu, ramane asa. E intervalul optim (balanseaza securitatea si confortul utilizatorilor) pe care imi amintesc ca l-am convenit cu steroidu pentru a limita deja petrecutele atacuri care-au incarcat sistemul cu prea multe procese de constiinta.

 

Amandoi aveti telefonul si YM'ul meu pentru orice lamuriri administrative. Ambii doi ati ales Valea Plangerii, nu exista inger mai inaripat decat curvarul nesatisfacut. Keep up what you're keeping up !

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Administrators

Am trecut la Tapatalk 3.6.0, ii rog pe cei care folosesc utilitarul sa-mi confirme ca totul e safe'n sound.

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...