Jump to content

(V) Alina miniona 0727471452 / 0734317608 Mircea Voda


tommy_boy
 Share

Recommended Posts

Sa traitzi ,

 

Fost si eu marcat de 2 ori in ultimele 2 saptamani  ;D .

 

Confirm majoritatea spuselor de mai sus . Domnisoara este foarte dispusa sa satisfaca clientul . Ba chiar dupa prima vizita , moment in care eu am intrebat-o ce altceva mai prectica in afara de pomelnicul binecunoscut , mi-a raspuns foarte elegant ca daca o sun din timp absolut orice imi doresc se poate intampla  :o (cate mi-au trecut prin cap  ;D ) . La ultima intalnire , am intrebat daca se poate si cu 2 fete si mi-a facut cunostinta cu o colega slabutica si inalta cu sanii cam lasati ,  carnea tare pe ea , pasarica ingrijita , ok din punctul meu de vedere . Scuze dar nu am retinut numele domnisoarei . Nu am ramas decat cu Alice care a prestat oral neprotejat  de nota 10 cu DT , anilingus si scuipaturi  :D , normal protejat de nota 8 ; pe la spate ai o imagine belea . Dupa finalizarea in preze a prestat un masaj de nota 7 pe tot corpul si am lasat pe etajera 80 de lei fara sa imi ceara .

sa nu uit : Baia ok , propsop curat miros frumos , lenjerii curatele .

 

deci centralizam nitzelus :

 

nume :Alice

locatie: Decebal Galo Nero

asezamant 7

fata 8

prestatie 8.5

 

sper ca am fost destul de complet .

 

bafta multa

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kristi2222

    6

  • mamutul

    6

  • danr

    5

  • cineva

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest blackman

Am revenit la Alina/Alice dupa prima mea tentativa, atunci nu am ramas. Fiind prin zona Decebal si cum a fost singura pe care am gasit-o disponibila in momentul ala, am stabilit la telefon o intalnire peste 20-25 minute. Fara probleme in ceea ce priveste programarea, am urcat in apartament (probabil cu 3 camere, am vazut cam multe usi...). Am primit un prosop curat, baia are doar dus, aveti grija cand iesiti din cabina catarata pe un mic piedestal.

Ca si prestatie, nu am testat decat sexul oral. Care este bun, insa mie nu mi s-a parut senzational. E adevarat ca te linge peste tot, are o limbuta jucausa pe care o foloseste in toate felurile: cand sa te linga in cur, cand sa-ti alinte capul pulii. O ia adanc, insa nu-i intra pe gat. Am finalizat oral.

Platit la sfarsit 60 lei, un pret corect.

Link to comment
Share on other sites

Am mai fost de cateva ori ori la Alice. La ultimele doua vizite s-a schimbat ceva, deja am observat ca are clienti mai multi, a trebuit sa astept destul de mult (cate vreo 30min) prin sufrageria (sau ce-o fi) in care este televizorul+ o canapea foarte moale sau in bucatarie langa aragaz. Acum sunt clienti in asteptare si la Ramona. Sau poate fusesem eu prea norocos la primele vizite. As mai vrea sa mai precizez ca fata aceea mai inalta (Adela sau Alexandra-nu stiu cum isi zice acum) obisnuieste sa le spuna clientilor ei, dar si ai celorlalte fete din locatie, preturi mai mari pentru o finalizare sau ora; cu siguranta a observat ca cei care vor sa mearga prima data acolo pot fi pacaliti sa plateasca mai mult.

 

Spre deosebire de prima data cand am preferat doar oral, la celelalte vizite am vrut mereu sex oral si sex normal. Am ramas de fiecare data doar pentru o finalizare, platind cate 60lei. La oral stiam ca Alice isi da toata silinta sa-mi fie bine, dar am observat ca si la normal se implica, se misca mult (cam greu sa-mi pastrez concentrarea, asa ca o mai domoleam eu). Am preferat finalizare orala de fiecare data. Ca o medie: sex oral nota 9, sex normal nota 9.

 

Link to comment
Share on other sites

Am stat la coada ca la Policlinica  :)

Buna la corp, pacat de fatza - probabil are mai multi ani decat declara. Nu anal, nu FK.

O suge bine, dar nu se descurca atat de bine deasupra.

Per total a fost ok. Nu recomand nepro. Mi s-a parut ceva ciudat la pizda ei(gen scurgere). Poate m-am inselat.

Bafta!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bifat din nou

incepe sa se simta uzura, din cauza ca lucreaza extrem de mult,uneori si duminica

senzatie tot mai puternica de fast-fuck

incearca sa inghesuie cam 2-3 clienti intr o ora,pt a compensa pretul scazut practicat

in continuare,totusi, prietenoasa, volubila,energica, corp tonifiat, ma refer la fund si picioare

sunt cam 4 dameze in locatie

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am fost azi la noua locatie, in blocul de langa intrarea in parcarea subterana de la Mall Vitan. Garsoniera e vizibil mai "cazuta" decat cea din MIrcea Voda, actiunea se petrece pe o saltea gonflabila, baia ok, prosop corect, pentru mine nu reprezinta un factor foarte important, dar cei mai pretentiosi in privinta locatiei vor fi cam nemultumiti... Avantajul este ca e usor de ajuns.

 

Eu am fost pe la pranz si nu a fost mare circulatie prin apartament, mai era un singur client cu car enu m-am intersectat.

 

Alice, ca de obicei, foarte amabila si volubila, super actiune pret excelent 60 RON finalizarea oral si normal. Recomand pentru raportul pret / servicii pentru o finalizare.

 

Salutare tuturor!

 

 

edit addendum

geam, fa te rog lumina - e garsoniera sau apartament ? si daca e garsoniera, cum trei oameni (tu, fata si celalat client) nu faceau vanzoleala ?

merci.

Link to comment
Share on other sites

Este un apartament, eu am vazut doua camere dar s-ar putea sa fie chiar 3; mie Alice mi-a spus ca a lucrat vreo 2 saptamani sa-l renoveze, imi dau seama cum arata inainte... Acum este destul de curat, dar cazut, cu usi din alea vechi, mobila aproape inexistenta un fotoliu vai de el si salteaua de pe jos in camera in care am fost eu... Nu sunt de felul meu prea pretentios in privinta locatiei totusi asta mi se pare cam foarte slaba...

 

Totusi raportul pret/calitate se pastreaza pentru mine foarte bun datorita prestatiei lui Alice

Toate bune!

Link to comment
Share on other sites

scuze de greseala, intr-adevar am scris la foc automat despre locatie ca despre garsoniera - m-am referit la camera in care am fost eu si de aici greseala. Am revazut si celelalte detalii, dar sunt corecte: locatia destul de cazuta, actiunea pe saltea pe jos, dar prestatia de calitate, atitudine prietenoasa, nu te grabeste.

 

Recomand (doar) pentru o finalizare.

Mentionez ca desi am auzit voci de pe la bucatarie pe celelalte fete nu le-am vazut.

 

Pe de alta parte Alice mi-a spus ca s-au mutat de pe Mircea Voda pentru ca au avut probleme cu vecinii si era prea mare circulatia prin apartament iar clientii se plangeau in privinta discretiei... sincer nu stiu cum vor sa asigure o discretie mai mare aici din moment ce in anunt spun ca sunt 3 fete si in plus mai cauta colega... Eu consider ca am avut noroc ca am fost pe la pranz si nu era aglomeratie in locatie, cred ca doar un singur client...

 

Scuze inca o data pentru eroare

Link to comment
Share on other sites

Mie imi suna a reclama, nimic despre numeroasele vizite doar ca si-au investit "profitul" in dotarea locatiei din respect pentru noi.

[attach=1][attach=2][attach=3]

post-2035-150392356443_thumb.jpg

post-2035-150392356444_thumb.jpg

post-2035-150392356445_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Buna amiaza, domnilor.

 

Un update in ce o priveste pe domnita Alina: in urma vizitei de acum aproximativ 2 saptamani am constatat ca felina si-a mutat vizuina la Piata Alba Iulia intr-o garsonerie destul de generoasa dpdv al spatiului luata in regim hotelier. Baia are nevoie de un pic de renovare insa, in rest, lacasul pierzaniei pare in regula. Isi "devoreaza" victimele singura, de aceasta data nemailocuind cu altcineva. Personal vad asta ca pe un plus, intotdeauna ma inhiba un pic vanzoleala din casa atunci cand masor interiorul vreunei domnite. Pentru a face posibila petrecerea unei ore in compania demoazelei a fost necesara o intalnire prealabila intre Caragiale si Vlaicu. In rest, aceleasi servicii pe care le stiti, diferenta facand-o, de aceasta data, faptul ca mi-a parut putin mai relaxata de faptul ca nu mai are colege.

 

Cu stima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...