Jump to content

Manfromcluj


jordanus
 Share

Recommended Posts

Poate vreo unul dintre noi mai are adresa sa de mail. Stiu ca uneori mai trimitea si mail-uri la unii useri. In acest fel cred ca am putea lua legatura cu el. Eu din pacate am sters mail-urile primite de la el.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Manfromcluj stie despre reamplasarea forumului, e membru aici de cateva luni bune. Va scrie din nou atunci cand va simti nevoia, nu e entertainerul nostru ambulant.

 

cordial,

 

ratledge

Link to comment
Share on other sites

Si eu sunt in asentimentul acelora care îl aşteaptă înapoi pe forum pe Manfromcluj. Sunt multe persoane simpatice, dar (s)experienţa lui, stilul de a relata, presărat cu elemente de umor, a adus multă culoare acestui forum. Sper să nu fie interpretat greşit, vă respect pe toţi, nu am avut conflicte cu nimeni, dar îl aştept cu nerăbdare. Yo Man, dacă TU nu ne vrei, noi TE vrem înapoi. :D

Dacă venii vorba de vară şi concedii, nu ar strica o dată, să se facă o întâlnire între forumişti, la o bere.

Sunt convins că sunt mulţi oameni de gaşcă aici, sau mai pe româneşte "COOL people!" 8)

S-ar putea ca unii să nu accepte şi să ţină să rămână necunoscuţi, dar eu cred că ar fii o chestie faină.

La o bere, fără neveste şi povestind despre curve, rău nu poate fii! :D

Voi cum consideraţi?

Link to comment
Share on other sites

io ma bag ... :D chit ca e vacanta studenteasca si nu-s in Cluj  8)

 

da daca am venit la Cluj numa ca s-o capsez pe blonda cu buze dulci , vin si la bere :D

 

totusi intalnirea ar trebui pusa la cale secret , adica data , ora si locatia sa fie stabilite dupa ce se aduna cvorumul si anuntata exclusiv pe PM

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Din intamplare am dat de un forum "concurent" - nimfomane.com.

La sectiunea Cluj am gasit niste posturi ale unui membru pe nume "mocu" asemanatoare ca stil si atentia la detalii cu care ne-a obisnuit man al nostru pe vechiul ddc.

Oare a schimbat forumul sau o fi in concediu?

Oricum dupa cum ati zis multi - simtim lipsa lui.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...