Jump to content

obor noua in zona masaj erotic supertare poze reale 100 0727690749

Oracle
 Share

Recommended Posts

Bruneta provocatoare și dulce, 21 de ani, vino în brațele mele fierbinți să uiți de tine! Ai să îți schimbi imediat dispoziția și o să revii garantat. Sunt aici doar pentru tine. Suna-mă acum sa te convingi. 0727690749

a8b1ec2eb60cce13b5b3c0ce164df5a9.jpg

• 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

Sunt o tânăra deschisă cu forme .accept fantezi .Mai multe detalii la telefon .Calea grivitei 140.

Publi2

Colega cu Silvia, acum impreuna pe Calea Grivitei 140

Si niste poze mai vechi dar care reflecta reaitatea

Edited by Torq

• 2 months later...
On 02.08.2021 at 14:16, papuasul said:

"tânăra deschisă cu forme" in traducere libera inseamna multe kg :( 

Dacă ți se pare ca la 1,64 și 56 de kg am mult kg este problema ta, încercat sa denigrați așa degeaba :))) și nici măcar nu m ați văzut in realitate. 
Și nu cred ca fac mai nimic. Pentru ca ofer oral normal mici fantezii diverse poziții, oral neprotejat in funcție de igena, fin orală sau pe sâni. 69, limbute. 150fin 200h. 😘

• Like 1

Te-ai trezit?!? Cred ca gresit forumul!

Ca sa lamurim - inainte sa te obosesti sa raspunzi - esti Cristina (daca nu, iti cer scuze), fosta in cuibul de la Mosilor-Obor, etaj 1 si erai mare (nu in cm, in kg) mutata prin zona garii de nord impreuna cu Silvia. Ai reusit sa slabesti la 56 de kg? Daca da, bravo tie!

18 hours ago, papuasul said:

Ca sa lamurim - inainte sa te obosesti sa raspunzi - esti Cristina (daca nu, iti cer scuze), fosta in cuibul de la Mosilor-Obor, etaj 1 si erai mare (nu in cm, in kg) mutata prin zona garii de nord impreuna cu Silvia. Ai reusit sa slabesti la 56 de kg? Daca da, bravo tie!

Unde ți se pare dragul meu ca eu am fost mare cred ca m ai mult ca sigur ma confunzi, n am fost in viața mea mare ca am sânii mari este o diferența ca sa ne înțelegem și am bulane, dar eu te asigur ca eu n am fost mare, și cine știe ma cunoaște. Deja sunt aberații chestia asta cu ca eu am fost mare. Data viitoare te rog nu mai vorbi in necunoștință. 

18 hours ago, papuasul said:

Și cu chestia ca eu nu fac mai nimic deja am spus ce fac, probabil nici n ai fost la mine. Ca nu cred ca oral, normal 69 diverse poziții, limbute, fin orală. Este nimic. Sigur nu ma confuzi dragule ?

• Like 1

21 hours ago, papuasul said:

Eu nu am sa îți mai răspund pentru ca te asigur ca tu nu ai fost la mine, și dacă ai fost sigur ești cineva pe care eu cu Silvia nu îl mai primim. De aici și frustrarea ta, dar degeaba încerci tu sa denigrezi pentru ca eu peste 56 de kg n am avut niciodată 😂😂 nu sunt slaba, dar nu sunt nici grasa. 

@alu: vezi ca in anuntul de azi de pe publi a postat poze diferite, nu's cat de actuale sunt pentru ca nu pot verifica (ai citit ce-a scris, oi fi unul din clientii frustati ca nu ma mai primesc aceste mandre :)) : 

Promit ca asta a fost ultima postare in acest topic. N-are rost! 

On 14.10.2021 at 16:13, trouble said:

Balena asta esuata are 1,45 inaltime daca la 56 Kg arata in halu asta.

Sunt satul de prosteala pe fatza

zaaatttt

Încerca sa vorbești frumos pentru ca eu n am jignit pe nimeni. Nu am niciun metru 45 dragul meu, dacă vrei ne putem masaura împreuna 😘

Nu ma văd o balena, dar nu sunt nici slaba slabelor. 

@trouble (ca tot ziceam ca a fost ultima postare, dar vad ca nu ma pot abtine) - conform anuntului de azi din AT (unde clar a pus poze reale si actuale) te-a dibuit ca ai fost un pic "rautacios" cand ai facut-o balena. Ia uite ce ne asteapta, de fapt, in locatie: 

(plang in pumni de nervi ca nu ma mai primesc. Ce pot sa ratez!!!)

Edited by papuasul

Just now, papuasul said:

@torq (ca tot ziceam ca a fost ultima postare, dar vad ca nu ma pot abtine) - conform anuntului de azi din AT (unde clar a pus poze reale si actuale) te-a dibuit ca ai fost un pic "rautacios" cand ai facut-o balena. Ia uite ce ne asteapta, de fapt, in locatie: 

(plang in pumni de nervi ca nu ma mai primesc. Ce pot sa ratez!!!)

/ 

Deci eu te asigur ca tu nu ai fost la mine, pentru ca din câte am înțeles tu nu te duci la fete care nu se săruta, nu nu ma sărut dragul meu. Deci eu te asigur ca nu ai fost cu mine. Te rog nu mai încerca sa ma faci sa par prost ca nu ai de ce. Am sa te rog sa te duci pe alta pagina la o fata la care chiar ai fost, nu la mine