Jump to content

Red Angels - salon masaj - 0744779149; 0748087815


magael
 Share

Recommended Posts

Inainte sa dispara forumul de pe radar am facut o vizita la salonul de masaj Red Angels. Vila in care functioneaza este la limita dintre cartierele Marasti si Gheorgheni, in zona de case. Exista un living generos unde ti se prezinta fetele disponibile si cateva camere pentru masaj, bai separate pentru clienti si pentru fete. Ca si conditii pot sa spun ca sunt cele mai bune dintre toate saloanele la care am fost. sunt vreo 7.

 

La salon se gasesc in prezent 9 fete care lucreaza in 2 schimburi, poze cu fetele apar si in Piata az, dar si pe site-ul salonului.

 

Disponibile in momentul vizitei mele au fost Katia, Antonia si 2 Cristine. Pretul pentru un masaj erotic nud era, la promotie in aceea luna, 130 de lei urmand a fi indexat la 150 de lei pentru o ora. Cristinele inca nu au poze de prezentare.

 

Eu am ales-o pe una dintre Cristine. O fata foarte draguta, inalta 1.78, bruneta,  picioare lungi frumoase, sani marisori si tari, fund bine definit, piele alba, arata de nota 9+  si este si desteapta (studenta). Poti , daca vrei, sa porti o discutie cu ea.

 

La masaj poti sa atingi fata, dar fara partile intime. Ca si masaj erotic, Cristina se descurca bine insa nu exceleaza, este un pic sfioasa.

 

Daca vreti sa mergeti la un salon unde toate fetele arata foarte bine, vi-l recomand.

 

In oferta mai este si petrecerea burlacilor,  se poate organiza evenimentul in living si parca e 100 lei de fata/ ora minim 2 ore, si parca ziceau ca poti sa duci tu bautura sau sa o cumpere fetele.

 

0744779149; 0748087815    -  hxxp://www.masajerotic-redangels.ro    xx=tt

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

e un salon de masaj ok. am fost la elena si am fost foarte multumit de ea. prietenii mei au fost la alte doua d-soare, nu le-am retinut numele, dar au fost foarte multumiti. de vizitat

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau, dar nu a fost reclama. Am fost de mai multe ori, pretul este de 130 de ron. Raportul calitate pret e ok dupa parerea me. Am fost si la alte saloane preturi mai mici si mizerie, neseriozitate. Toate saloanele care sunt ok, au preturi undeva la 130-150 de lei. E ok la issis, e ok la masaje de lux.

 

e o parere si nimic genul reclama sau orice altceva. daca ai avut alte experiente te rog sa te limitezi la descriere lor. Nu mi se pare corecta atacul la persoana mea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...