Jump to content

Prelude masaj cluj 0742864409


axell28
 Share

Recommended Posts

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Americanul

    5

  • beermaster

    5

  • birmii38

    4

  • axell28

    4

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Buna Ziua dragii mei.

 

Am fost nu de mult la salonul prelude.

 

Am sunat si mi-am facut o programare.

La ora stabilita am fost prezent la salon, banuiesc ca nu e nevoie sa mai dau detalii deoarece topicul e vechi si salonul nu e schimbat.

Am fost primit de domnisoara Ana ( blonda) care sincer dupa accent as spune ca e unguroaica dar asta nu ma conteaza.

Am fost condus in camera dupa care timp de 15 minute a fost un du-te vino...ba trebuia sa vorbeasca la telefon cu seful ba a trebuit sa mearga sa ia telefonul de clienti...etc.

 

Am ales pentru masajul nud. 130 de lei. cand am ajuns in camera mi-a spus ca la 200 de lei ( per total) face si oral ( adica 130 de lei masajul nud plus 70 de lei onorariul ei pentru oral, nu e  mult pentru oral dar per total e mult)

 

La telefon am primit informatia ca la masajul nud sunt permise sarutari si atingeri in zona intima... nici vorba , nu am putut saruta, atinge sau linge zona intima a respectabilei domnisoare ana pe motiv ca... e mos craciun in oras. si ca e racita si de aceea e mai irascibila si mai rece.

Masajul trebuie sa tina o ora...in 45 de minute a fost totul gata ( cu tot cu cele 15 de la inceput) laba trista in batista asta pot rezuma eu la acest masaj nud. in anunt scria ca e 110 lei masajul nud defapt e atata doar intre orele 12 si 16 alt inconvenient...adica asa o mica sarlatanie la drumu mare.

 

Masajul...daca ii putem spune asa a fost sec. se vedea falsitatea pe fata ei si in gesturile chiar robotice. dupa ce a efectuat masajul zonei intime mi-a oferit un masaj de relaxare care a fost...deloc masaj. da ma rog.

am stat cu ea la povesti dupa aceea si brusc si-a adus aminte ca daca mai vin o data la ea a treia oara e gratis masajul. ( 2 + 1 Grastis ca si la pizza... ma rog) ideea e ca nu a notat pe nimic sau nu am primit macar un cartonas ca la mc'donalds ca sa ateste faptul ca am mai fost si probabil urmatoarea data nu is va mai aduce aminte de mine sau ca am mai fost. dar oricum nu aveam de gand sa ma mai duc o data...e risipa. daca era la un 70 de lei masajul si inca 70 oralul se mai merita dar asa...nu recomand.

 

partea de igiena nu stiu ce sa zic. a pus un cearcaf pe pat. era impaturit dar nu cred ca era proastpat spalat... mi-a oferit sa fac dus inainte si dupa masaj dar ea nu a facut ( probabil ca se gandeste ca la masaj nu e nevoie desi as zice ca e o chestie respectabila sa faci dus intre clienti mai ales ca masajul se face si cu corpul)

 

 

Una peste alta....nu ma mai duc nu prea va recomand decat daca sunteti in lipsa de inspiratie

 

 

Cu respecte cuvenite.

Curvarul ucenic va saluta

Link to comment
Share on other sites

Adrian, mersi pt. recenzie. Simt cu tine legat de banii aruncati. Viata merge inainte, data viitoare iti doresc sa fie mai bine. Oricum cred ca ai facut bine ca nu ai bagat in ea si mai multi bani.

 

Am cateva intreabari:

- Oralul cum ar fi fost? Cu sau fara prezervativ si ejacularea unde?

- Pe Maria ai vazut-o pe acolo? O sursa de a mea spune ca ea s-ar si fute dar tot aceeasi sursa imi spune ca momentan ar fi plecata in strainatate.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Informatia e de felul urmator: una din tipele care a lucrat acolo si ma viziteaza pe mine din cand in cand acasa spune ca ea crede ca tipa presteaza. Acuma depinde ce inseamana "crede" si dupa aia cat sa cred eu ce spune ea. Ea oricum spune ca acest crede e aproape sigur.

Link to comment
Share on other sites

Sincer iti spun nu am cerut niciun fel de detaliu la oral. ca o simpla presupunere cred ca face nepro. dar nu face CIM... asa o percep eu.

EU nu am vazut pe nimeni altcineva pe acolo decat pe ea ( e drept era trecu de miezul noptii) , cu toate ca mi-a spus ca mai are o colega dar ca colega e "ocupata" eu as baga  mana in foc ca era gol apartamentul in rest.

Numai bine

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Am descins ieri in jurul orei 19.30 la locatie unde era doar Cristina,personaj cu care nu am mai interactionat , 170,bruneta tunsa scurt ,frumusica ,pielea fina si placuta la atingere,am ales varianta 110 ron masaj nud,masajul excelent executat ( eu veneam de la brasov si a cazut foarte bine)urmat de ceva mangaieri , se poate pune mana peste tot inclusiv introdus deget la veve...si tras o limbuta(igiena perfecta ) finalizat cu o laba energica....nu am intrebat de mai mult dar s-a umezit foarte bine....poate se putea...nu stiu.....recomand ca si calitate/pret

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...