Jump to content

Prelude masaj cluj 0742864409


axell28
 Share

Recommended Posts

Salutare! de cateva zile apar anunturi cu prelude masaj si super-oferta 2 numere la 110ron!!! fratilor a foost careva pe acolo? cum arata printesele? prestatia cum e? ;D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Americanul

    5

  • beermaster

    5

  • birmii38

    4

  • axell28

    4

Am fost eu in urma cu vreo 3 saptamani, in speranta ca voi gasi ceea ce se arata in pozele din anunturi... Intr-adevar, fetele nu-s urate, dar nici sa intorci capul dupa ele. Cea blonda (Maria parca) tocmai era la pauza de tigara si parea cam sictirita ca am deranjat-o sa se prezinte la "raport" pentru a viziona "fetele disponibile", i-am zis pas si am intrat cu Amalia. Corp bine proportionat, un pic de burtica, dar nu foarte vizibila, sani frumosi, atitudine destul de ok, fara prea multa senzualitate. Am decartat inainte 110 lei pentru masaj nud (fara sex) , pe parcurs mi s-a dat de inteles ca nu se ating zonele ei intime, daramite sa le saruti...? Din pacate nu stie sa fie deloc senzuala, imi tot zambea ca un copil, fara sa ma stimuleze in niciun fel prin atitudine. Am cerut doua finalizari si n-a fost nicio problema, atata timp cat eram destul de "oua pline" , pe care le-am si primit. Inca un minus mare, nu primesti slapi sau papuci de casa, in dotarea cuibului intrand doar prosop curat, care te asteapta pe patul de "nebunii". Asa ca cei sensibili la pielea picioarelor, aveti grija. In rest, apartament curat, baia cu 2 soiuri de gel de dush. Monica, despre care se mai vorbea in "forumer" mi s-a confirmat ca a plecat in Italia cica "sa se marite"... Cam atat deocamdata, nu prea le am eu cu povestitul, oricum multa bafta si va salut cu respect.

Link to comment
Share on other sites

unde e locatia salonului? ma gandeam sa le fak si eu o vizita, tipa blonda arata bine, poate o prind intr-o pasa mai buna  ;) mersi

Link to comment
Share on other sites

ceva nu pusca

 

Eu am sunat la numarul 0748078356 , ID de mes Andreea_Oriental, insa cu aceleasi detalii geografice (Frunzisului, Romstal) la pretul de 150 / fin, sau 200 / ora (sex evident) nu masaj. Voi ce ziceti? 0748.078.356

 

Edit: imi retrag cuvintele si aprecierea. Se pare ca zona e plina de cuiburi si le confuzez eu.

Link to comment
Share on other sites

Cristinel,

Andreea Oriental e o mai veche cunostinta a mediului nostru ... cu ultima aparitie pe Frunzisului.

Inca 2 cuiburi cunosccute in afara de Prelude sunt cam pe acolo pe Frunzisului.

1 sus aproape de Zorilor intr-un bloc, ultima locatie cunoscuta de mine a lu' Andreea  estica.

2 jos unde era o tipa Amalia + inca o fata, mai spre Manastur, intr-un bloc langa locurile de odihna.

Spre deosebire de Prelude (oil based fun only) amandoua locatiile erau all-inclusive ...

Link to comment
Share on other sites

Guest bossu33

salutare!

am fost si eu la prelude..si am intrat si cu una si cu alta..si cu mine s au comportat f ok.poate ai prins o pe maria intr un moment de depresie:))...dar cu mine a fost super blonda.iar la amalia ii plac barbatii in toata firea si bine ingrijiti ..din cate am inteles eu.asa ca fratilor daca vreti sa va trateze ok fiti si voi ca atare.si nu cred ca veti regreta.

succes!

Link to comment
Share on other sites

la amalia cel putin doar masaj...asa era si la monica. Diferenta dintre monica si amalia este mare.

Am fost si eu la dnsoara amalia sperand ca o sa gasesc aceeasi atitudine de cand cu fetele noi, insa nu prea. Face masaj de relaxare vreo 20 de min in care foloseste doar mainile, parca se fereste sa te atinga. apoi cand trece la masajul cu corpul, face niste miscari foarte mecanice fara pic de senzualitate, sa nu mai vorbesc de saruturi. Mi se pare o pierdere de timp si de bani la ea. nu recomand.

Link to comment
Share on other sites

Bine am presupus. Calitate scazuta, preturi aproape dublate.

Am fost zilele astea. In primul rand nu mai au "receptionera" ca pe vremuri.

Prezente erau Amalia, Izabela si blonda Maria. La cea din urma intentionam sa a ma duc, dar vezi chestie domnisoara cica nu mai sta, vroia sa plece. La iesirea mea tot acolo era. Se pare ca prefera sa stea sa-si lateasca curu pe scaun.

Am intrat cu Izabela, desi de la inceput nu aveam o presimtire prea buna. Dar ce a urmat... asa ceva chiar rar am patit. In primul rand e o taranca, cu tot sufletul, cu toata educatia. In al doilea rand arata de rahat, poza din anunturile de pe net o avantajeaza insutit. Dupa aceea te intreaba cu ce te ocupi, nu la modul de conversatie ci insistent chiar te descoase. Dupa ai incepe ca de ce vii la masaj, cum de dai bani pe asa ceva, ca n-ai viata sexuala regulata, etc. Ceva de genul: esti un ratat daca trebuie sa dai bani pe asa ceva. Treaba ii ca nici nu face asta din rautate, e prostie pura.

Masajul nici nu se poate numi ca atare. A fost un tras de pula fara chef, cu opriri la doua secunde, indoire dureroasa a pulii, etc. Absolut neprofesionist, daca mi-o dadeam cu smirghel cred ca era mai placut.

Singurul avantaj, i s-a umezit pizda ca un parau. Numai ca nu ma incalzeste asta pe mine cu nimic.

Ce sa mai scriu...... absolut de evitat.

Nici la domnisoara Maria nu ma voi duce, desi dupa aspect mi-ar fi placut. Dar nu dau bani ca sa ma si rog de ea.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Eu am fost ieri la o sedinta de masaj in acest cuib. Era o singura fata disponibila, s-a recomandat Monica. Micuta, subtirica, sani (foarte) mici, dar o prezenta agreabila. In salon curatenie. Am ales varianta nud la 110 lei. Am primit prosop curat si am fost indrumat spre dus. Papuci nu erau, dar decat incaltat cu slapi pe care ii folosesc mai multi prefer sa umblu descult.

Despre masaj ce sa zic... la masajul de relaxare nu prea se pricepe, te freaca cu putere in schimb. In ceea ce priveste masajul erotic se schimba treaba. A fost cea mai placuta experienta in domeniul masajului pe care am avut-o in Cluj.

Link to comment
Share on other sites

Chiar cand trebuia sa incepi a ne dai detalii, tu chiar atunci ai terminat postul. Ce ti-a facut, cum o facea, ce-l facea atat de special? O mica detaliere si in acest sens nu ar strica. Cu multumiri

Link to comment
Share on other sites

ce sa zic... nu sunt un bun povestitor. Nu se zgarceste la saruturi, te freaca cu toate partile corpului, sunt permise atingeri si saruturi inclusiv in zonele intime. Sunt permise doua finalizari si fata nu trage de timp. Eu n-am ramas din lipsa de timp, dar ea ar fi fost disponibila pentru a doua etapa.

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce am luat teapa de la o prestatoare care zice ca-i bucuresteanca (teapa in sensul ca dupa ce am ajuns la locatie n-a mai respuns la telefon) am recidivat la Prelude. De data asta erau doua fete in salon, Monica si Sofia. Sofia este draguta, micuta si cu niste sani de zile mari. Am ales-o pe ea si s-a dovedit o mare gresala. Ca prestatie este mult sub Monica... Te freaca nitel pe spate, isi plimba nitel sanii aia frumosi pe pielea ta, o laba rapida si gata. A doua finalizare a fost de parere ca nu va mai fi posibila si, vrend nevrand, a trebuit sa fiu de acord cu ea. Pacat de tatele alea meseriase.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...