Jump to content

hxxp://www.issismasage.com,0749475273, 0749475275


sexpistols
 Share

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Americanul

    10

  • kador

    4

  • Jockey

    4

  • kalajnikow

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Karol, ai putea totusi sa faci efortul sa ne spui numele fetei? Poate daca te uiti peste anunturile din Piata sau pozele de pe site vei reusi s-o identifici. Sigur iti vei aduce aminte la care ai fost.

Eu demult m-as tot duce la una din blondele de acolo, dar daca macar sa stiu pe care sa n-o aleg.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, am fost la issis acum vreo luna si am regretat.

Locatia : vila noua undeva prin zona str. Campului, 3 camere de lucru, una rosie, una verde si camera faraonului, un kitch cu 2-3 statuete egiptene si inca ceva decoruri. Erau 3 fete, doua erau dragute, am ales una blonda care mi se paruse cea mai rasarita (nu-i mai retin numele). Platit in avans 130 ron pentru o ora 2 finalizari. Masajul foarte slab, fata plictisita rau, avea unghii false, mi-era frica ca merg acasa cu urme pe tot spatele. dupa 10 - 15 min de asa zis masaj, mi-a zis sa ma intorc si a trecut la faza doi fara nimic premergator si l-a luat pe micutul la tranta. Am incercat s-o ating pe la pussy si s-a intors intrigata la mine si m-a intrebat : ce faci??? nu pune mana acolo!! i-am zis ca parca nu se punea problema asta, mi replicat ca pot s-o ating peste tot mai putin pe acolo.. abia am asteptat sa se termine toata treaba si sa fug. nu am mai stat la al doilea nr. replicand ca trebuie sa ajung la o intalnire. nu stiu cum sunt celelalte fete, dar mie nu mi-a placut deloc! am regretat ca nu am dat 70 de ron in plus pentru ceva mai bun. eu nu ma mai dau pe acolo.

 

ce anume ceva mai bun?

la salonul asta se poate si ceva in plus, sau te referi la alte fete?

 

BTW. Pe piata , pozele atasate anuntrilor de la issis, arata niste fotomodele ...

cat la suta are treaba cu realitatea?

 

Ma gandesc ca or fi ele...dar fotoshopul face minuni. Cum ai carateriza-o la aspect pe tipa cu care ai prestat?

 

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

m-am uitat pe site si nu recunosc personajul, este blonda, dar parul mai lung decat al celei din pozele de pe site. repet, nu era urata, dar nici sa intorci capul dupa ea pe strada. Am fost la Red Line inainte si am vazut o dameza blonda super buna dar am plecat gandindu-ma la oferta cu 2 finalizari de la issis. vizita a fost pe timpul zilei, spre inceputul programului, posibil ca fetele sa fi fost plictisite, dar asta nu scuza atitudinea.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@muresan_cristian: da-ne te rog cateva detalii despre vizita ta la acest salon; o lauda neinsotita de detalii poate sugera reclama, si sunt sigur ca nu vrei sa creada cineva asta. merci

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi futangii, am vizitat salonul Isis, are o locatie noua (de 2 zile sa mutat) pe str. Dimitrie Bolintieanu nr <cenzurat>

 

 

Locatia este o casa comuna tip bloc P+1, dupa ce intri nu iti ofera senzatia de caldura si de primitor (ma refer la locatie). Nu era curatenie (pot sa presupun din cauza mutatului dar asta nu este o scuza , nu trebuia sa isi deschida portile inainte sa fie totul aranjat si amenajat), baia nu era foarte curata. Am gasit chiar cateva fire de par pe gresie, cabina de dus 80x80 (destul de mica). Dupa ce am fost condus in camera mi sa oferit un prosop (putin umed, dar cu un miros placut, cred ca nu de mult fusese spalat), dnsoara a intins pe pat un alt prosop curat (preferam un prosp mai mare decat cel folosit). Nu are sens sa continui cu descrierea locatiei pentru ca nu sunt sigur ca va ramane la fel si in viitor va trebuii sa mai vedem si peste 1-2 saptamani daca au reusit sa imbunatateasca lucrurile dupa mutat.

 

 

 

Cand am ajuns erau doar doua fete libere restul erau ocupate cu alti clenti (amandoua destul de dragute, de mentionat ca mie imi plac "skinny with no apetite"). Atitudine placuta dar un pic grabite, am impresia ca trebuia sa le mai soseasca un client si nu vroiau sa ne intalnim. Am optat pentru un masaj nud 130 RON. Domnisoara mentionata mai sus avea un comportament foarte placut, in timpul masajului de relaxare (facut destul de ok) am povestit nu sa grabit ma facut sa ma simt foarte bine. Stateam pre incordat pentru ea si mi-a dat de intales ca pot face "aproape orice" in afar de sex.

 

 

Scurt si la obiect: am sa mai merg cel putin odata sa vad daca au rezolvat treburile cu igiena, daca nu pas. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am vizitat salonul in noua locatie de pe Dimitrie Bolintineanu.

Nicio problema cu curatenia.

 

 

In locatie erau 6 fete dintre care una ocupata. Majoritatea erau dragute. Am ales masaj nud cu Iasmina.

Masaj ok, prea mult ulei totusi. Dus asistat (dupa)unde m-a ajutat sa scap de el.

Poti face cam orice in afara de sex (adica nu iti face oral si nu poti sa o penetrezi).

Decaratat 130 RON, declinat oferta 2 fete la 180 RON.

Poze cu fetele gasiti in piata-az cateva zeci bune.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am revenit cu acest post destul de tarziu. Domnisoara de care vorbeam se numeste Sandra. Intre timp cred ca am devenit unul dintre clientii fideli ai salonului, nu mai exista probleme legate de curatenie. Majoritatea domnisoarelor sunt dragute (Am intrat cu toate la masaj) Nu am incercat masaje cu doua sau jucarii sau etc. despre astea nu pot vorbi...

 

 

De mentionat ca salonul nu este pe strada pe care a mentionat colegul mai sus ci pe Dimitrie Bolintireanu. (In Andrei Muresanu)

 

 

edit by Jockey: Da, ai dreptate. Corectez acum. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Incercat dinnou acest salon.

Am ales dintre doua blonde, singurele disponibile la acea ora. Am mers cu Roxana, cealalta fiind mai masiva.

Am platit 130 de lei, servicii standard - masaj erotic cu finalizare ad-labam, dus asistat, permis cunilingus atingeri etc.

 

Totul s-a desfasurat standard, spre deosebire de ultima mea vizita acolo (prietenii stiu despre ce vorbesc :)) ).

 

Link to comment
Share on other sites

Jockey, spune te rog un pic mai mult decat faptele seci. Nuanteaza un pic.

Ad labam ok, dar se pricepe tipa sau nu, etc.

Ma intereseaza in mod special Roxy ca-i exact tipul meu la cum arata. Dar daca nu stie sa-mi faca laba cel putin la fel de bine cum mi-o fac eu insumi atunci nu prea are rost. (Sa exagerez un pic. Adevarul este insa ca putine femei stiu sa manipuleze pula cu simt, fie oral sau si mai rar manual.)

Link to comment
Share on other sites

 

Ca si implicare - nu s-a omorat...Era undeva la marginea plictiselii dar nu ma pot plange din cauza ca nu am pretentii in acest sens. In general fetele care arata bine nu se implica la acest tip de activitate. Cu mici exceptii - vezi Alina de la Red Lips care eu zic ca merita incercata, doar ca e greu de gasit - iti trebuie programare (merge doar cand e chemata si se limiteaza la 2-3 masaje pe zi).

 

Mi-e greu sa evaluez calitatea labutei - are experienta, stie sa o faca dar cred ca depinde pana la urma si cum o prinzi, si cum esti tu, etc. Iarasi depinde daca te intereseaza tehnica in sine, sau gradul de implicare. Fata nu s-a grabit, a avut rabdare si a stat cu mine si dupa la un pahar de vorba continuand oarecum masajul. Pot sa spun ca am avut cateva experiente ad-labam mult mai bune decat aceasta. De exemplu MILF-ul blond sportiv de la prestige massage - acum un an - doi care m-a facut sa stropesc tavanul, literalmente si care a dat atentie si zonelor limitrofe.

 

Tipa e un pic genul fetita blonda cu fite si se comporta ca atare - e constienta de calitatile pe care le are si nu ascunde treaba asta. Mi-a parut rau ca nu am incercat cealalata blonda disponibila care avea o fata mai copilaroasa dar in acelasi timp zambitoare si fara priviri cu iz de superioritate. Sper ca ti-am raspuns la intrebare.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cand spui milf-ul blond sportiv de la preswtige massage te refer la Alesya?

Am fost si eu la tipa asta si intradevar face un masaj exceptioal,din pacate nu e de gasit

Daca cineva are detalii despre aceasta tipa si daca mai e in bransa rog detalii.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

 

Nu imi amintesc numele, doar o singura data am prestat cu dansa, dar e foarte probabil ca ea sa fie.

Din pacate nu am cunostinta despre ce face acum, dar din cate stiu prestige massage s-a redeschis. O sa ma interesez.

Link to comment
Share on other sites

Sper ca ti-am raspuns la intrebare.

 

Da, mi-ai spus ce doream sa aflu. Iti multumesc.

Intr-adevar ma interesa in primul rand tehnica. La laba chiar caut tipe care stiu sa o faca mai bine decat mi-o fac singur. Bineinteles greu de gasit. Majoritatea nu numai ca nu au talent dar sunt si reticente sa invete. Le spui cum sa-ti faca, iti fac jumate de minut si dupa aia revin la programul lor standard, robotizat.

Daca tipa mai are si fitze in cap atunci cred ca banii ii voi investi in altele care stau pe lista de prioritati, chiar daca ma excita mult aspectul.

 

Doamna care te face sa zugravesti tavanul m-ar interesa si pe mine. Chiar sunt rar de gasit tipe care stiu s-o frece bine.

 

Link to comment
Share on other sites

s-a redeschis prestigemassage ?

 

hm si unde e locatia tot pe titulescu?

are cineva informatii despre tipele care presteaza acolo .

 

M

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma simt obligat sa revin cu un post despre acest salon.

De la ultimul meu post in acest thread am mai vizitat acest salon de 12-15 ori darcu siguranta nu am sa o mai fac niciodata. La ultia mea vizita am fost "un pic" baut, nu cred ca este ceva iesit din comun. Am ales sa intru cu domnisoara a carui client fidel ii devenisem. Am inceput masajul si nu dupa mult timp aud batutul la usa, m-am prefacutca nu aud crezand ca este o greseala dupa putin tim iar bate ci.eva la usa, domnisoara a spus ca a fost a doua oara si probabil timpul a expirat. Am intrebat-o daca asa de rapid, nu e posibil. A mers sa verifice, intre tim eu miam verificat apelurile telefonice si am constatat ca ultima convorbire a fost cu doar 38 de minute inainte in acel moment inca nu ajunsesem la salon. Am asteptat sa revina si mi-a confirmat ca timpul intradevar expirase.

Iam transmis ca acest salon si a incheiat socotelile cu mine si mam imbracat si am plecat, chiar daca intre timdomnisoara a insistat sa raman , ca de fapt este o neintalegere etc.

Nu ii suport pe cei care ma iau drept prost, au vazut omul un pic beat si sau gandit "hai sa il ardem". Daca o sa mai mergeti la acest salon va recomand sa f olositi un cronometru.

Eu cu siguranta nu am sa ma mai intorc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

In urma cu aproximativ 2 saptamani am vazuto pe Alessia milful blond de la prestige massage in  piata mihai viteazul si vreaus a va spun ca e tot mai frumoasa  din pacate nu am putut sa o abordez deoarece nu eram singur.Daca mai stiti ceva de ea ,daca mai presteaza sau ceva de genul.

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am beneficiat de serviciile oferite de firma  si sunt total nemultumit.pe data de 5 mai seara am fost la salonul d-stra pt masaj unde am data tel inainte sa imi rezerve 2 maseoze , am platit 160 ron pentru o ora su deea si cu o tipa blonda nu stiu cum o cheama e putin mai plinuta , dar sa stiti ca isi facae treaba ca la carte, stie tipoa meserie adica ceea blonda , in chimb deea e draguta dar nu isi face treab ,simbata seara am intrat in camear cu deea a fost prima la ora 2.20 si treuia sa stea cu mine 30 min , ea a stat 10 min sincer doar 10 min sa grabit sa imi faca sa ejaculez si pe urma a plecat , adica eu platestc 30 min de relaxare si ea sta cu mine in camra 10 , pe motiv ca e obosita , trebuia sa imi spuna ca e obosita , nu vreau sa va fac masaj si alegeam pe alta , nu era o problema , in schimb tipa blonda am tot respectul pentru ea , dar de deea sunt total nemultumit.

ei ce parerea aveti de cele intimplate?si am platit 160 ron dar nu m-i s-a dat bon fiscal!eu am sa instiintez protectia consumatorului , am platit 30 min si mi se ofera 10 min , si garda financiara pentru ca nu eliberati bin fiscal....

asta e reclamatia ce am puso pe saitul lor.....dar vad ca a disparut  si de la voi? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??

 

 

Nu ne mai fute retina cu multiple mogaldete si semne de intrebare. Citeste cu atentie si alte zone ale forumului si vei vedea ca nu exista o conspiratie care

sa-ti torpileze reclamatia ta bashita. Apreciez c-ai muncit din nou la delatiune, dar cruta-ne si nu mai posta asa ceva niciodata. Rat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...