Jump to content

regalmassage
 Share

Recommended Posts

 

În cadrul salonului Regal vei găsi ambianța caldă, rafinamentul, elegantă, care te vor face să te simți asemeni unui rege.

Salon masaj erotic Regal Massage va oferă totul, de la masaj de relaxare până la masaj erotic cu finalizare.

Aflându-ne într-un cadru regal, și serviciile salonului de masaj erotic Regal Massage  au un nivel regal al calității.

Motto-ul nostru este :

Apropie-te mai mult ca niciodată de clienții tăi.

Noi știm ce nevoi aveți, mai înainte de a le dezvălui chiar dumneavoastră..

Vom face ce știm atât de bine, încât veți mai reveni și veți aduce și prietenii dumneavoastră.

După ziua lungă, stresantă la locul de muncă,nu există un răsfăț mai mare decât o ședința de masaj erotic.

Unii oameni ar putea merge la sală, în timp ce alții se pot relaxa acasă cu un pahar de vin.

Totuși, manieră de a va relaxa într-un mod intim, rămâne vizită la noi, pentru o ședința de masaj erotic.

Clipele pasionale trăite în cadrul  ședinței de masaj erotic sunt mult mai profunde decât va puteți aștepta!

Veți uită complet toate îngrijorările vieții de zi cu zi cu noi. Vom rupe tabuurile sexuale și vă vom oferi plăcerea și entuziasmul fără sfârșit.

Veți experimenta un punct culminant în fiecare parte a corpului și în timpul masajului regal veți uită complet să percepeți timpul.

SERVICIILE PE CARE LE FURNIZĂM SUNT REZERVATE EXCLUSIV PERSOANELOR PESTE 18 ANI.

final_1.jpg

alice si cataleya cu watermark.png

DSCN0418 a cu watermark.png

DSCN0035a final cu waterark.jpg

Pentru programari sunati la numarul de telefon : +40731906626

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ati dat drumul la promovare inainte sa aveti site-ul gata. Si nu ati zis nimic de zona in care se afla stabilimentul. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ia ba, maimuta de la marketing Regal Pisat ( 0731906626 ), care nu esti in stare sa dai un raspuns in 48 de ore, iti fac eu treaba: 

La 400 de metri de Piata Alba Iulia (assumption: in spate la Mall Vitan, pentru ca era vorba de tiganie, iar pe acolo dospeste boracul tuciuriu). Sau rebranding al lui Sweet Touch - who cares?

Dezlipiti-va de cateva sute de dolari si finalizati-va site-ul, ca sunteti rasul curcilor.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pentru ca cineva trebuia sa se sacrifice, am facut-o eu, si am mers pe Popa Farcas, langa fostul Billa de la Dristor - ala, Garnizoanei, Brigazii, sau cum morti in suflet i-o zice (o strada la 200 m in spate).

Am mers la Sorina (scuze, Stapana Sorina) - 0770988051 - si nu a fost rau. 

Nu o sa fac recenzii ca la carte, pentru ca nu mai am cartea, asa ca, succint:

a. Vila arata binisor. Si pe dinafara si pe dinauntru.

b. Nu e tiganie. E o fata (patroana?) care te conduce cand pleci, si care e de etnie, dar e politicoasa (desi e din specia cu bronz si tatuaje)

c. Sorina arata binisor. Are cur, are si tate, e placuta la fata, miros bun, dusata, epilata, nepanicoasa.

d. Eu m-am dus pt scato - mai exact sa o vad cand se caca. A promis, a prestat. Inainte de asta, a existat un 69 in care eu o lingeam la pasarica, iar ea imi facea laba. Placut. Am o vaga senzatie ca s-ar fi putut mai mult, dar protejat si pentru extra-cash (dar, urmarind punctul de mai jos, vedeti si de ce nu).

e. 450 RON, aproape o ora (ne-grabit). 

Nu stiu daca revin, dar sigur nu a fost teapa, iar fata a facut ce am discutat, pe banii cu care am fost de acord de la inceput.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...