Jump to content

(V) Gyulya 0735814544


TomaDaniel
 Share

Recommended Posts

Pe scurt: am fost, o taranca idioata, 200 RON aruncati in vant. Pretul corect ar fi 50 RON pentru o finalizare, cat sa te slobozesti. Fara varianta de o ora ca n-are rost.

Mai pe lung: da' ce pula mea sa ma obosesc sa dau detalii despre idioata asta? Ca sa mai ma enervez tot eu inca o data?

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to (V) Gyulya 0735814544
  • Administrators

Nu, Toma, ca sa stie si ceilalti oameni ce anume nu ti-a convenit. Asa, puteai sa lasi un simplu "futu-ti mortii in cur" (pe care ti l-as fi sters).

Zic ca poti cu zona, identificarea cu pozele (care?), si orice altceva te-a nemultumit. 

Ca sa o trecem la tepare, in buna ei ordine. 

Ah, si cu numarul de telefon in corpul postului, ca asa se joaca Gongle (makers of Anbroib for Huawei)

0735814544

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Toma: adica ai intrat, ai vazut-o, ai dat si BANII? Asa-ti trebuie! :) 

Dpmdv este nefutabila sau cel mult - cand esti maxim statut - sa iti faci o laba cu stopirea "printesei" (aka rapandula).

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Carevasazica. Doamna nu e chiar urata. Nu cu spume. Are o fata mai taranoasa ea asa, dar nu te pune pe fuga. Seamana cu Cristina Neagu (handbalista).

Problema e ca de fapt tot mizanplasul e o jecmaneala pe fata. O data ce m-am intors de la dus n-a mai fost nimic valabil. Nu se pupa ca tocmai are o lucrare la dentist, sa ma pun eu frumusel pe spate, pana sa ma dezeticesc m-am trezit cu un prezervativ pe pula si cu madama deasupra dand frenetic din cur. Dupa ce mi-am dat drumul a inceput sa bata campii ca o sa-si puna dinti de portelan in toata gura cu 15.000 de euro si ca a gasit ea unii care ii dau garantie la lucrare de 50 de ani in loc de alti labagii care ii dadeau decat 30 de ani (garantie cum ar veni). Discursul era ridicol si dupa atmosfera din camera era clar ca nu mai era rost de al doilea numar si ca se astepta din partea mea sa ma car naibilor o data. Ceea ce am si facut.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...